Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Success
el: Επιτυχία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Key
el: Κλειδί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: None.
el: Κανένα.

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Select
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Required modules
el: Απαιτούμενες μονάδες
