Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Modules
fi: Moduulit

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Success
fi: Onnistui

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Address
fi: Osoite

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Constant
fi: Vakio

en: Entity
fi: Entiteetti

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Revision
fi: Versio

en: Select
fi: Valitse

en: About
fi: Tietoja

en: and
fi: ja

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Format: %time.
fi: Muoto: %time.

en: Direction
fi: Suunta

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Required modules
fi: Vaaditut moduulit

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: Authorize
fi: Valtuuta

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti
