Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Key
ku: کلیل

en: None.
ku: هیچ.

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Required modules
ku: مۆدیولە پێویستەکان
