Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Address
nn: Adresse

en: None.
nn: Ingen.

en: Revision
nn: Utgåve

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon

en: Direction
nn: Retning
