Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Entity
fa: عنصر

en: Revision
fa: تنقیح

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: and
fa: و

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Direction
fa: جهت

en: Properties
fa: مشخصات

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: Required modules
fa: ماژول‌های مورد نیاز
