Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Modules
sv: Moduler

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Advanced
sv: Utökad

en: Address
sv: Adress

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Constant
sv: Konstant

en: Date/time
sv: Datum/tid

en: Entity
sv: Objekt

en: None.
sv: Ingen.

en: Requirements
sv: Krav

en: Revision
sv: Version

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: and
sv: och

en: Additional information
sv: Mer information

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Direction
sv: Riktning

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Bulk Operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Required modules
sv: Obligatoriska moduler

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: Authorize
sv: Godkänna

en: Entity label
sv: Etikett för objekt

en: Drupal entity
sv: Drupal-objekt

en: Save mapping
sv: Spara mappning
