Salesforce Suite (7.x-3.3-beta1) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Modules
uk: Модулі

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Success
uk: Успіх

en: Advanced
uk: Розширені

en: Address
uk: Адреса

en: Key
uk: Ключ

en: Token
uk: Замінник

en: Constant
uk: Стала

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Entity
uk: Сутність

en: None.
uk: Ні.

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Revision
uk: Редакція

en: Select
uk: Вибір

en: About
uk: Про модуль

en: and
uk: та

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Push
uk: Штовхання

en: Direction
uk: Напрям

en: Properties
uk: Властивості

en: Bulk Operations
uk: Пакетні операції

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Entity API
uk: API сутностей

en: Required modules
uk: Обов’язкові модулі

en: Pull
uk: Тягнути

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Entity label
uk: Мітка сутності

en: Field map
uk: Мапа полів
