Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: None.
af: Geen.

en: Revision
af: Weergawe

en: and
af: en

en: Direction
af: Rigting
