Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Advanced
az: Əlavə

en: Key
az: Açar

en: Entity
az: Entiti

en: Revision
az: Reviziya

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Direction
az: İstiqamət

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Required modules
az: Tələb olunan modullar
