Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: and
dz: དང་

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།
