Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Success
et: Õnnestus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Address
et: Aadress

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Constant
et: Konstant

en: Entity
et: Olem

en: None.
et: Puudub.

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Select
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Additional information
et: Lisainfo

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Direction
et: Suund

en: Properties
et: Omadused

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Required modules
et: Vajalikud moodulid

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: Entity label
et: Olemi märgis
