Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Modules
oc: Moduls

en: Created
oc: Creat(ada)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Advanced
oc: Avançat

en: Address
oc: Adreça

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: Entity
oc: Entitat

en: None.
oc: Pas cap.

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Direction
oc: Direccion

en: Properties
oc: Proprietats

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Required modules
oc: Moduls necessaris
