Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Modules
pl: Moduły

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Success
pl: Sukces

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Address
pl: Adres

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Entity
pl: Encja

en: None.
pl: Brak.

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Revision
pl: Wersja

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Direction
pl: Kierunek

en: Properties
pl: Właściwości

en: Bulk Operations
pl: Operacje masowe

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Entity API
pl: API encji

en: Required modules
pl: Wymagane moduły

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: Field map
pl: Mapa pola
