Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Modules
ru: Модули

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Success
ru: Успешно

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Address
ru: Адрес

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Constant
ru: Константа

en: Date/time
ru: Дата/время

en: Entity
ru: Сущность

en: None.
ru: Нет.

en: Requirements
ru: Требования

en: Revision
ru: Редакция

en: Select
ru: Выбрать

en: About
ru: Информация

en: and
ru: и

en: Additional information
ru: Дополнительная информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Format: %time.
ru: Формат: %time.

en: Direction
ru: Направление

en: Properties
ru: Свойства

en: Bulk Operations
ru: Пакетные операции

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Required modules
ru: Обязательные модули

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Entity label
ru: Метка сущности

en: Field map
ru: Карта поля
