Salesforce Suite (7.x-3.3-beta2) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: None.
sr: Ништа.

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Direction
sr: Смер

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Required modules
sr: Обавезни модули
