Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Error
bn: ত্রুটি

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Required modules
bn: প্রয়োজনীয় মডিউলসমূহ
