Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Address
eu: Helbidea

en: Key
eu: Giltza

en: Entity
eu: Entitatea

en: None.
eu: Ezer.

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Select
eu: Aukeratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Direction
eu: Helbidea

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Required modules
eu: Beharrezko moduluak

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
