Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to fil translation catalogue (24 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Key
fil: Susi

en: None.
fil: Wala.

en: and
fil: at

en: Direction
fil: Direksiyon
