Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Address
gl: Enderezo

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Constant
gl: Constante

en: None.
gl: Ningún.

en: Revision
gl: Revisión

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Direction
gl: Dirección

en: Properties
gl: Propiedades

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Required modules
gl: Módulos necesarios

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
