Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Error
gu: ભુલ

en: Key
gu: ચાવી

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને

en: Additional information
gu: વધારાની માહિતી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Required modules
gu: જરૂરી મોડ્યુલો
