Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Sync
hu: Szinkron

en: Modules
hu: Modulok

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Success
hu: Sikeres

en: Advanced
hu: Haladó

en: Address
hu: Cím

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Constant
hu: Állandó

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Entity
hu: Entitás

en: None.
hu: Nincs.

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Revision
hu: Változat

en: Select
hu: Kiválasztás

en: About
hu: Leírás

en: and
hu: és

en: Additional information
hu: További tudnivaló

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Push
hu: Eltolás

en: Format: %time.
hu: Formátum: %time.

en: Direction
hu: Irány

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Bulk Operations
hu: <em>Bulk Operations</em>

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Required modules
hu: Szükséges modulok

en: Pull
hu: Behúzás

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Authorize
hu: Felhatalmazás

en: Entity label
hu: Entitáscímke

en: Drupal entity
hu: Drupal entitás

en: Drupal Entity Bundle
hu: Drupal mezőköteg

en: Field map
hu: Mező térkép

en: Deleting this link cannot be undone.
hu: A hivatkozás törlése nem vonható vissza.

en: Object could not be deleted.
hu: Az objektum nem törölhető.

en: - Select an entity type -
hu: - Entitástípus választása -
