Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Modules
is: Einingar

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Address
is: Heimilisfang

en: None.
is: Ekkert.

en: Revision
is: Útgáfa

en: About
is: Um

en: and
is: og

en: Additional information
is: Viðbótarupplýsingar

en: Direction
is: Stefna

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: -- Select --
is: -- Velja --
