Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: None.
kk: Ешбір.

en: Revision
kk: Ревизия

en: and
kk: және

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет

en: Direction
kk: Бағыт
