Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Key
km: សំខាន់

en: None.
km: គ្មាន

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​

en: Direction
km: ទិស

en: Required modules
km: ម៉ូឌុល​ដែលទាមទារ
