Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Error
si: දෝෂය

en: Direction
si: දිශාව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
