Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Action
ta: செயல்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Key
ta: சாவி

en: Constant
ta: மாறிலி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: None.
ta: இல்லை.

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: About
ta: பற்றி

en: and
ta: மற்றும்

en: Additional information
ta: மேலதிகத் தகவல்கள்

en: Direction
ta: திசை

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Required modules
ta: தேவையான மாட்யூல்ஸ்
