Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Address
te: చిరునామా

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: and
te: మరియు

en: Direction
te: దిశ

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: Required modules
te: తప్పనిసరి మాడ్యూళ్ళు
