Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Key
th: คีย์

en: None.
th: ไม่มี

en: Revision
th: รุ่น

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: and
th: และ

en: Additional information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Required modules
th: โมดูลที่จำเป็น

en: Entity label
th: ข้อความเอนทิตี
