Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Address
ug: ئادرېس

en: None.
ug: يوق.

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Required modules
ug: modulesزۆرۈر
