Salesforce Suite (7.x-3.3-beta3) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Error
ur: خرابی

en: None.
ur: کوئی نہیں۔

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Direction
ur: سمت
