Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Modules
be: Модулі

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Key
be: Ключ

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revision
be: Версія

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Direction
be: Накірунак

en: Required modules
be: Неабходныя модулі
