Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Created
ca: Creat

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Advanced
ca: Avançat

en: Address
ca: Adreça

en: Key
ca: Clau

en: Entity
ca: Entitat

en: None.
ca: Cap.

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Revision
ca: Revisió

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Direction
ca: Direcció

en: Properties
ca: Propietats

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Required modules
ca: Mòduls necessaris

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat
