Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to fr translation catalogue (48 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Success
fr: Succès

en: Advanced
fr: Avancé

en: Address
fr: Adresse

en: Key
fr: Clef

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Constant
fr: Constante

en: Date/time
fr: Date/heure

en: Entity
fr: Entité

en: None.
fr: Aucun.

en: Requirements
fr: Exigences

en: Revision
fr: Version

en: Select
fr: Sélectionner

en: About
fr: À propos

en: and
fr: et

en: Additional information
fr: Informations complémentaires

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Push
fr: Pousser

en: Format: %time.
fr: Format : %time.

en: Properties
fr: Propriétés

en: Bulk Operations
fr: Opérations en masse

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: Required modules
fr: Modules requis

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --

en: Authorize
fr: Autoriser

en: Entity label
fr: Libellé de l'entité

en: Drupal entity
fr: Entité Drupal

en: Field map
fr: Correspondance de champ
