Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
