Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Constant
kn: ಸ್ಥಿರಾಂಕ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
