Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Address
lt: Adresas

en: Key
lt: Raktas

en: Constant
lt: Konstanta

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Revision
lt: Versija

en: Select
lt: Pasirinkti

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Format: %time.
lt: Formatas: %time.

en: Direction
lt: Kryptis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Required modules
lt: Būtini moduliai
