Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to vi translation catalogue (40 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Success
vi: Thành công

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Key
vi: Khóa

en: Constant
vi: Hằng

en: None.
vi: Không có.

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Select
vi: Chọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: and
vi: và

en: Additional information
vi: Thông điệp gửi kèm

en: Direction
vi: Hướng

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Required modules
vi: Các module yêu cầu

en: Pull
vi: Kéo
