Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to ja translation catalogue (49 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Modules
ja: モジュール

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Advanced
ja: 高度

en: Address
ja: 住所

en: Key
ja: キー

en: Token
ja: トークン

en: Constant
ja: 定数

en: Date/time
ja: 日付/時間

en: Entity
ja: エンティティ

en: None.
ja: なし

en: Revision
ja: リビジョン

en: Select
ja: 選択

en: About
ja: アバウト

en: and
ja: かつ

en: Additional information
ja: 追加インフォメーション

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Direction
ja: 方向

en: Sync status
ja: 状態を同期

en: Properties
ja: プロパティー

en: Bulk Operations
ja: 一括処理

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Required modules
ja: 必要なモジュール

en: API Version
ja: API バージョン

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: Authorize
ja: 承認

en: Entity label
ja: エンティティラベル

en: Related entities
ja: 関係するエンティティ
