Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Modules
ka: მოდულები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Key
ka: გასაღები

en: None.
ka: არცერთი.
