Salesforce Suite (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Address
lv: Adrese

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Entity
lv: Entītija

en: None.
lv: Neviens.

en: Revision
lv: Revīzija

en: Select
lv: Izvēlēties

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Direction
lv: Virziens

en: Properties
lv: Īpašības

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Required modules
lv: Nepieciešamie moduļi
