Salesforce Suite (7.x-3.3) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Error
ps: تیروتنه

en: To
ps: ته

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Key
ps: کيلی

en: Revision
ps: بياكتون

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه

en: and
ps: او

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: - Any -
ps: -هر-
