Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Fields
es: Campos

en: Random
es: Aleatorio

en: Object
es: Objeto

en: Sort Order
es: Método de ordenación

en: Minutes
es: Minutos

en: TRUE
es: VERDADERO

en: FALSE
es: FALSO

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Map name
es: Nombre del mapa

en: Map Name
es: Nombre del Mapa

en: Edit map
es: Editar mapa

en: Delete map
es: Borrar el mapa
