Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: Random
gl: Aleatorio

en: TRUE
gl: VERDADEIRO

en: FALSE
gl: FALSO

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: - Select -
gl: - Seleccione -
