Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Fields
hr: Polja

en: Random
hr: Nasumično

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -
