Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Fields
hu: Mezők

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Object
hu: Objektum

en: Minutes
hu: Perc

en: TRUE
hu: IGAZ

en: FALSE
hu: HAMIS

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Field Name
hu: Mező neve

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Source data
hu: Forrás adat

en: Edit mapping
hu: Leképezések szerkesztése

en: Map Name
hu: Térkép neve

en: Webform submission data
hu: Űrlapbeküldés adata
