Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
