Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: Random
nn: Vilkårleg
