Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: Random
oc: A l'azard

en: Sort Order
oc: Òrdre de triada

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
