Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar
