Salesforce Webforms (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Fields
jv: Field

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
